INFOTEKA
AGDKOMPUTERYRTV
Chłodziarko-zamrażarki(417)
Czajniki(142)
Kuchenki Mikrofalowe(156)
Kuchnie(293)
Odkurzacze(279)
Okapy(325)
Piekarniki(306)
Płyty(371)
Pralki(386)
Zamrażarki(107)
Zmywarki(435)
Żelazka(98)
Karty graficzne(144)
Karty muzyczne(2)
Płyty główne(18)
Kamery internetowe(57)
Klawiatury(73)
Monitory LCD(160)
Myszy(136)
Słuchawki(53)
Aparaty cyfrowe(179)
Kamery cyfrowe(65)
TV CRT (tradycyjne)(24)
TV LCD (ciekłokrystaliczne)(24)
TV PDP (plazmowe)(14)
TV TP (projekcyjne)(8)
Odtwarzacze przenośne(20)
Odtwarzacze samochodowe(23)
Wyszukaj
Nazwa: 
Kategoria: 
 

Zasady korzystania z wyszukiwarki

Wyszukiwanie

Wyszukiwarka produktów umożliwia szybkie odnalezienie w bazie produktów wybranego modelu.

W celu odszukania interesujących nas produktów należy w polu NAZWA wpisać część nazwy modelu, producenta lub kategorii towaru. Opcjonalnie można wprowadzić kilka fragmentów oddzielonych znakiem spacji.

Jeśli więc chcielibyśmy sprawdzić, jakie zmywarki zostały wprowadzone do systemu, wystarczy wprowadzić w polę NAZWA fragment "zmyw". Jeśli interesują nas tylko zmywarki producenta o nazwie PRZYKŁADOWY, to należy wpisać frazę "zmyw przykł".

W polu KATEGORIA możliwe jest dodatkowe ograniczenie wyników wyszukiwania do interesującej nas kategorii.  

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w postaci listy kategorii. Przejście do listy produktów możliwe jest po kliknięciu w nazwę interesującej nas kategorii.

Porównywanie

Porównywanie produktów możliwe jest tylko w ramach wybranej kategorii. Wybrane modele zostaną zaprezentowane w tabeli, gdzie w odpowiednich kolumnach będą znajdować się modele, a w wierszach atrybuty opisujące produkty w wybranej kategorii. Możliwe jest dodawanie dalszych produktów do tak stworzonego porównania. Służy do tego klawisz Dodaj produkt umieszczony nad tabelą. Wyszukiwanie nowych produktów do porównania odbywa się tylko według symbolu modelu.

W celu zwiększenia czytelności porównania uzytkownik może usunąć chwilowo z  tabeli mniej ważne dla niego parametry. Usuniete parametry pojawią się pod tabelą w postaci listy ukryte parametry. Ponowne przywrócenie tak ukrytych parametrów na listę możliwe jest po kliknięciu w ich nazwę.

Podobnie użytkownik może usunąć chwilowo z tabeli wybrane modele (tak, aby porównac ze sobą jedynie np. dwa). Usunięte produkty pojawią się pod tabelą w postaci listy usuniete produkty. Przywrócenie tak usunietych produktów na listę możliwe jest po kliknięciu w ich nazwę.

Różnice w parametrach oznaczone są kolorem czerwonym. Możliwe jest ich ukrycie (po wybraniu przycisku Ukryj różnice), jak i ponowne przywrócenie (po wybraniu przycisku Pokaż różnice).